درباره گانولند

  • حوزه فعالیت ما:

مجموعه گانولند (گلدن‌کینگ سابق) با بیش از 8 سال سابقه در حوزه پرورش قارچ، بزرگترین مجموعه پرورش قارچ‌های دارویی در غرب کشور می‌باشد که قارچ‌هایی همچون قارچ گانودرما، قارچ شیتاکه، قارچ دم بوقلمون، قارچ شاه صدف، قارچ یال‌شیر و قارچ انوکی را با بالاترین کیفیت تولید نموده و بصورت مستقیم و بدون واسطه در دسترس قارچ دوستان عزیز قرار می‌دهد.

گانودرما و شیتاکه پرکاربردین‌ترین قارچ‌هایی دارویی در دنیا هستند که در درمان بیماری‌هایی همچون زگیل تناسلی، کبد چرب، فشار خون، دیابت و بیماری‌های خودایمن استفاده می‌شوند.

چنانچه در انتخاب محصول نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. مجموعه گانولند (گلدن‌کینگ سابق) علاوه بر ارایه کمیاب‌ترین قارچ‌های دارویی با بهترین کیفیت، امکان یادگیری آموزش کشت انواع قارچ را برای علاقه‌مندان به پرورش قارچ فراهم نموده و در جای‌جای ایران، کارآموزانی زیر نظر متخصصان مجموعه گلدن‌کینگ ، اقدام به پرورش انواع قارچ نموده‌اند. جهت اطلاعات بیشتر، از صفحه تماس با ما می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دوره آموزش کشت گانودرما

تدریس توسط مهندس صفایی پارک علم و فناوری

درباره موسس گانولند

من آرمین صفایی متولد شهریور 1371 و ساکن شهرستان مهاباد واقع در آذربایجان غربی هستم. یادمه 8 ساله بودم و تابستونا تو باغچه حیاطمون لوبیا میکاشتم و روزی چندبار بهش آب میدادم. هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شدم با ذوق میرفتم بالا سرش که ببینم چقدر بزرگ شده. همین شد که به کارای پرورشی علاقه مند شدم. تابستون سال 92 رفتم اداره جهاد کشاورزی شهرمون و بصورت داوطلبانه در یکی از مراکز ترویج و آموزش کشاورزی ثبت نام کردم و یه دوره آموزشی یکماهه رو گذروندم. اونجا بود که اولین ایده‌های پرورش قارچ تو ذهنم شکل گرفت و اواخر همون سال، با سرمایه 4 میلیون تومان اولین سالن پرورش قارچ خودمو به مساحت 60 متر به تنهایی احداث کردم. کار سخت بود و من بی‌تجربه. ولی همین سختی‌ها باعث شد تجربه‌های خیلی خوبی در حوزه پرورش قارچ پیدا کنم.

این تجربه ها رو روی هم جمع کردم و شروع به تدریس و آموزش کشت قارچ خوراکی تو کلاس‌های خصوصی کردم و سال 99 بعنوان مدرس پارک علم و فناوری، اولین ورک‌شاپ آموزشی کشت گانودرما رو بصورت رسمی زیر نظر جهاد کشاورزی و پارک علم و فناوری برگزار کردم. سال 97 بود که در رشته زیست شناسی جانوری مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه سراسری زنجان قبول شدم. پاس کردن دروسی مثل فیزیولوژی پزشکی، نورولوژی، بافت شناسی و … در کنار علاقه‌ای که به پرورش قارچ داشتم، باعث شد ایده پرورش قارچ‌های دارویی تو ذهنم شکل بگیره و سال 98 به کمک یکی از دوستانم، بزرگترین واحد پرورش قارچ دارویی گانودرما لوسیدم رو در ایران تاسیس کردم. معتقدم لذت بخش ترین حس دنیا اینه که شغلت با علاقه‌ت یکی باشه که من تونستم به این هدف برسم.

در همون اوایل، شرکتم رو با نام مزرعه قارچ تابان غرب هانا به شماره مجوز 2828 با برند گلدن‌کینگ تحت عنوان شرکت تولیدکننده و توزیع کننده قارچ‌های دارویی و خوراکی، ثبت، و اولین فعالیتم رو از اینستاگرام شروع کردم. بزرگترین هدفم این بود به عنوان یک کارآفرین و فعال حوزه قارچ‌های دارویی بتونم با ارایه باکیفیت ترین قارچ‌های ارگانیک، به نوبه خودم سهمی در ارتقا سطح سلامت جامعه داشته باشم که به لطف خدا در حال حاضر مجموعه گانولند (گلدن‌کینگ) کامل‌ترین مرجع قارچ‌های دارویی و خاص در ایران بوده که با کیفیت‌ترین محصولات رو در دسترس قارچ دوستان عزیز قرار داده است.

خانه
فروشگاه
حساب کاربری من
0 موارد محصول